فیلتر

بین 2 تا 5 سال

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
اسباب بازی چوبی آدمک
رده سنی : 3 سال به بالا - مهارت های فیزیکی حرکتی
اسباب بازی چوبی دورنگی
اسباب بازی چوبی دوز رنگی - رده سنی : 3 سال به بالا
اسباب بازی چوبی فرفره
اسباب بازی چوبی فرفره ،رده سنی : مناسب برای 4 سال به بالا ، دارای مکانیزم چرخاندن با سرعت بسیار بالا،یکی از بازیهای قدیمی و باستانی است و قدمت آن به 3000 سال قبل از میلاد باز می گردد و پس از قرنها هنوز به عنوان یک اسباب بازی محبوب کودکان است.
چادرک کودک
چادرک کودک
648,000 تومان
چادرک کودک، رده سنی : مناسب برای 3 تا 10 سال، جنس پارچه ترگال - پاسخگوی حس استقلال کودک ارتفاع 150 سانتیمتر، چادرک به عنوان فضایی برای زندگی و بازی کودکانه طراحی شده است که علاوه بر تقویت استقلال کودک، فضایی برای تعریف تعاملات کودک با دیگران فراهم میکند.
اسباب بازی چوبی تنگرام رنگی
اسباب بازی چوبی تنگرام رنگی ، رده سنی : مناسب برای 5 تا 7 سال ، 7 قطعه چوبی بازی معروف تنگرام،تنگرام یک پازل قدیمى است که از تقسیم کردن یک مربع به پنج مثلث، یک مربع و یک متوازى الاضلاع ایجاد شده است که با آنها مى­توان طرح­هاى بسیارى ایجاد کرد.
اسباب بازی چوبی کوک
اسباب بازی چوبی کوک ، رده سنی : مناسب برای 2 تا 4 سال ، در 6 طرح مختلف و زیبا، و یا اینکه برای خود قانونی را تعریف و بر اساس آن بندکشی نمایند برای مثال می‌توان قانونی مانند اینکه همه سوراخها ها بایستی پر شود بدون آنکه بندها از روی هم بگذرند تعریف نمود.
اسباب بازی چوبی ماشین
اسباب بازی چوبی ماشین، رده سنی : مناسب برای 5 تا 12 سال ، ماشین مسابقه، یک اسباب بازی فوق العاده سرگرم کننده و آموزنده است که به سادگی با استفاده ه از یک باند لاستیکی (کش) کار می کند.
اسباب بازی چوبی همسانه
اسباب بازی چوبی همسانه ، رده سنی : مناسب برای 3 تا 6 سال ، 9 جفت کارت چوبی + کیسه پارچه ای، این بازی، شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی بر روی آن حک شده است.
اسباب بازی چوبی هوشِّکل
اسباب بازی چوبی هوشِّکل، رده سنی : مناسب برای 2 تا 4 سال ، تقویت هوش تطبیقی، یادگیری اشکال هندسی و رنگها، در این بازی آموزشی، کودک باید با دقت بر روی شکل ها و تعداد سوراخ های روی آنها، هر شکل را روی میله ی مناسب خودش بگذارد.
اسباب بازی چوبی جورچین حیوانات
اسباب بازی چوبی جورچین حیوانات ، رده سنی : مناسب برای 3 تا 5 سال ،دارای چهار مکعب می‌باشد و در هر یک از وجوه هر یک از این چهار مکعب بخشی از تصویر یک حیوان حک شده است و کودک با قرار دادن چهار وجه مناسب در کنار هم تصویر یکی از این حیوانات را خواهد ساخت.
اسباب بازی چوبی آجرک مبتدی
اسباب بازی چوبی آجرک مبتدی ، رده ی سنی : مناسب برای 3 تا 7 سال ، بسته‌ی خانه سازی شامل 45 قطعه‌ی رنگی و متنوع با اهداف : ادراک مفاهیم متعدد آموزشی و تربیتی، تقویت خلاقیت کودک ، ارتقای مهارت کار با دستان، دستیابی به تمرکز ،بهبود هوش بصری کودک
اسباب بازی چوبی تنگرام ساده
اسباب بازی چوبی تنگرام ساده
ــــــ ناموجود ــــــ
اسباب بازی چوبی تنگرام ساده ، رده سنی : مناسب برای 5 تا 7 سال ، 7 قطعه چوبی تنگرام بی رنگ ،تنگرام یک پازل قدیمى است که از تقسیم کردن یک مربع به پنج مثلث، یک مربع و یک متوازى الاضلاع ایجاد شده است که با آنها مى­توان طرح­هاى بسیارى ایجاد کرد.
اسباب بازی اسب چوبی
اسباب بازی اسب چوبی
ــــــ ناموجود ــــــ
اسباب بازی اسب چوبی ، رده سنی : برای کودکان بالای 2 سال ، این اسباب بازی از صفحات چند لایی چوبی ساخته شده است و با نشستن کودک بر روی آن و حرکت گهواره ای شکل لحظات شادی را برای کودک رقم خواهد زد.