فیلتر

اسباب بازی چوبی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
اسباب بازی چوبی چوبرنگ
اسباب بازی چوبی چوبرنگ
اسباب بازی چوبی اجیو
اسباب بازی چوبی اجیو
اسباب بازی چوبی کیدوکو
اسباب بازی چوبی کیدوکو
اسباب بازی چوبی دومینو
اسباب بازی چوبی دومینو
اسباب بازی چوبی آدمک
رده سنی : 3 سال به بالا - مهارت های فیزیکی حرکتی
اسباب بازی چوبی توپک
- رده سنی : 5 سال به بالا
اسباب بازی چوبی دورنگی
اسباب بازی چوبی دوز رنگی - رده سنی : 3 سال به بالا
اسباب بازی چوبی توپقل
یک عدد توپقل همراه با توپ فلزی - رده سنی : 8 سال به بالا
اسباب بازی آجرک نونهال
اسباب بازی آجرک نونهال ، رده سنی : برای کودکان زیر دو سال ،16 مکعب چوبی با رنگ خوراکی ، ساخته‌شده از چوب افرای اعلا ایران، این یادگیری در ماه‌های اولیه بعد از تولد و قبل از دوسالگی بسیار اهمیت دارد.
اسباب بازی چوبی فرفره
اسباب بازی چوبی فرفره ،رده سنی : مناسب برای 4 سال به بالا ، دارای مکانیزم چرخاندن با سرعت بسیار بالا،یکی از بازیهای قدیمی و باستانی است و قدمت آن به 3000 سال قبل از میلاد باز می گردد و پس از قرنها هنوز به عنوان یک اسباب بازی محبوب کودکان است.
چادرک کودک
چادرک کودک
648,000 تومان
چادرک کودک، رده سنی : مناسب برای 3 تا 10 سال، جنس پارچه ترگال - پاسخگوی حس استقلال کودک ارتفاع 150 سانتیمتر، چادرک به عنوان فضایی برای زندگی و بازی کودکانه طراحی شده است که علاوه بر تقویت استقلال کودک، فضایی برای تعریف تعاملات کودک با دیگران فراهم میکند.
اسباب بازی چوبی تنگرام رنگی
اسباب بازی چوبی تنگرام رنگی ، رده سنی : مناسب برای 5 تا 7 سال ، 7 قطعه چوبی بازی معروف تنگرام،تنگرام یک پازل قدیمى است که از تقسیم کردن یک مربع به پنج مثلث، یک مربع و یک متوازى الاضلاع ایجاد شده است که با آنها مى­توان طرح­هاى بسیارى ایجاد کرد.
اسباب بازی چوبی کوک
اسباب بازی چوبی کوک ، رده سنی : مناسب برای 2 تا 4 سال ، در 6 طرح مختلف و زیبا، و یا اینکه برای خود قانونی را تعریف و بر اساس آن بندکشی نمایند برای مثال می‌توان قانونی مانند اینکه همه سوراخها ها بایستی پر شود بدون آنکه بندها از روی هم بگذرند تعریف نمود.
اسباب بازی چوبی ماشین
اسباب بازی چوبی ماشین، رده سنی : مناسب برای 5 تا 12 سال ، ماشین مسابقه، یک اسباب بازی فوق العاده سرگرم کننده و آموزنده است که به سادگی با استفاده ه از یک باند لاستیکی (کش) کار می کند.
اسباب بازی چوبی همسانه
اسباب بازی چوبی همسانه ، رده سنی : مناسب برای 3 تا 6 سال ، 9 جفت کارت چوبی + کیسه پارچه ای، این بازی، شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی بر روی آن حک شده است.
اسباب بازی چوبی هوشِّکل
اسباب بازی چوبی هوشِّکل، رده سنی : مناسب برای 2 تا 4 سال ، تقویت هوش تطبیقی، یادگیری اشکال هندسی و رنگها، در این بازی آموزشی، کودک باید با دقت بر روی شکل ها و تعداد سوراخ های روی آنها، هر شکل را روی میله ی مناسب خودش بگذارد.
اسباب بازی چوبی جورچین حیوانات
اسباب بازی چوبی جورچین حیوانات ، رده سنی : مناسب برای 3 تا 5 سال ،دارای چهار مکعب می‌باشد و در هر یک از وجوه هر یک از این چهار مکعب بخشی از تصویر یک حیوان حک شده است و کودک با قرار دادن چهار وجه مناسب در کنار هم تصویر یکی از این حیوانات را خواهد ساخت.
اسباب بازی چوبی پرتاب حلقه
اسباب بازی چوبی پرتاب حلقه با 5 حلقه رنگی ، رده سنی : مناسب برای 4 تا 14 سال ، بازي پرتاب حلقه يکي از قديمي‌ترين بازي‌هاي رايج در دنيا است که به صورت فردي، گروهي و در مسابقات و به صورت‌هاي مختلف انجام مي‌شده است.
اسباب بازی چوبی جنگا
اسباب بازی چوبی جنگا ، رده سنی : مناسب برای 7 سال به بالا ، این محصول از 54 قطعه چوبی تشکیل شده است. به این ترتیب، با قرار دادن 18 ردیف 3 تایی از بلوک‌های چوبی ، برج برای شروع بازی آماده می‌شود.
اسباب بازی چوبی تفنگ
اسباب بازی چوبی تفنگ ، این اسباب بازی یک تفنگ چوبی است که با مکانیزم جالبی می تواند چهار عدد کش را پشت سر هم پرتاب کند. رده سنی : مناسب برای 5 سال به بالا ،بدون خطر ، با مکانیزمی بسیار جذاب برای پرتاب 4 عدد کش بصورت متوالی
اسباب بازی چوبی منجنیق
اسباب بازی چوبی منجنیق ، رده سنی : مناسب برای 5 تا 12 سال ، در این بازی کودک با قطعات چوبی ساختمان میسازد و با استفاده و پرتاب منجنیق آن را خراب میکند.یک بازی مهیج و عالی برای کودکان
اسباب بازی چوبی تیله ران
اسباب بازی چوبی تیله ران، رده سنی : مناسب برای 5 تا 10 سال این اسباب بازی از یک صفحه‌ی چوبی دارای مسیر مارپیچ تشکیل شده که روی یک قطعه نیم کره ای قرار می گیرد. بازیکن باید با قرار گرفتن روی صفحه، گوی (تیله) را از مبدا به مقصد هدایت کند.
اسباب بازی چوبی چوگانک
اسباب بازی چوبی چوگانک ، رده سنی : مناسب برای 6 تا 14 سال ،بازی چوگانک با الهام گرفتن از بازی چوگان برای ورزش و تفریح تمامی اعضای خانواده طراحی شده است. با چوگانک بازی‌های مختلف فردی، گروهی می‌توان انجام داد.
اسباب بازی چوبی سوما
اسباب بازی چوبی سوما ، رده سنی : مناسب برای کودکان بالای 2 سال .مکعب سوما متشکل از 7 قطعه چندمکعبی است که می‌توانند در حالت‌های مختلف کنار یکدیگر قرار گیرندمانند فرشته، صندلی، شاتل فضایی،هواپیما، تونل، مار، سگ، شتر، شیر و فیل و ...
بازی زیبای گمانه
بازی زیبای گمانه
148,000 تومان
گمانه یک بازی بسیار جذاب دارای کارت، مهره و صفحه است، یک سرگرمی لذت بخش و فکری برای جمع های دوستانه و خانوادگی، بازی کارتی با 72 کارت خیال انگیز وتصاویر بسیار زیبای هنری که از داستانهای متون ادبی فارسی گرفته شده است. رده سنی : مناسب برای 8 سال به بالا
اسباب بازی چوبی آجرک مبتدی
اسباب بازی چوبی آجرک مبتدی ، رده ی سنی : مناسب برای 3 تا 7 سال ، بسته‌ی خانه سازی شامل 45 قطعه‌ی رنگی و متنوع با اهداف : ادراک مفاهیم متعدد آموزشی و تربیتی، تقویت خلاقیت کودک ، ارتقای مهارت کار با دستان، دستیابی به تمرکز ،بهبود هوش بصری کودک
اسباب بازی چوبی تاتی رو
جایگزین روروئک، بدون مضررات روروئک مناسب برای ایستادن و راه افتادن کودک
اسباب بازی چوبی جغجغه
اسباب بازی جغجغه کودک ، این محصول سه منظوره طراحی و ساخته شده است :1- جغجغه، 2- دندونی نوزاد، 3- اسباب بازی مناسب برای سن سه ماهگی به بعد ، جغجغه ی در 6 طرح مختلف - پوشیده شده از موم عسل و رنگ فرانسوی ،.رده سنی : مناسب برای زیر دو سال
اسباب بازی چوبی تنگرام ساده
اسباب بازی چوبی تنگرام ساده
ــــــ ناموجود ــــــ
اسباب بازی چوبی تنگرام ساده ، رده سنی : مناسب برای 5 تا 7 سال ، 7 قطعه چوبی تنگرام بی رنگ ،تنگرام یک پازل قدیمى است که از تقسیم کردن یک مربع به پنج مثلث، یک مربع و یک متوازى الاضلاع ایجاد شده است که با آنها مى­توان طرح­هاى بسیارى ایجاد کرد.
اسباب بازی اسب چوبی
اسباب بازی اسب چوبی
ــــــ ناموجود ــــــ
اسباب بازی اسب چوبی ، رده سنی : برای کودکان بالای 2 سال ، این اسباب بازی از صفحات چند لایی چوبی ساخته شده است و با نشستن کودک بر روی آن و حرکت گهواره ای شکل لحظات شادی را برای کودک رقم خواهد زد.